Vakıfbank Hayat Sigortası çeşitleri

Vakıfbank hayat sigortası türleri:

1) Birikimsiz hayat sigortası :

Yalnız kendi geleceğini değil, sevdiklerinin geleceğini de düşünenlere sunulan özel bir hayat sigortasıdır. Sigortalının vefatı halinde yakınlarının, sakatlık halinde ise kendisinin geleceğini teminat altına alır. Sigortalıya ve onun yaşamında en değer verdiği kişiler olan ailesine, gelecekteki güçlüklere karşı destek olur.

Geleceği düşünen, ailesine önem veren, sağlıklı 18 ile 60 yaş arasındaki herkes yıllık hayat sigortasına sahip olabilir. Sigorta süresi 1 (bir) yıldır. Devam etmek istediğiniz takdirde her yıl yenilenir.

Çocuğunuzu menfaattar olarak gösterip poliçeden yararlanmasını sağlayabilir ya da herhangi bir yakınınızı menfaattar olarak gösterebilirsiniz.

Sigorta başlangıcında belirlediğiniz teminatlar üzerinden hesaplanan Yeni Türk Lirası cinsinden yıllık primi bir defada peşin veya taksitle de ödeyebilirsiniz. Yıllık hayat sigortasında ödenecek primler kişinin yaşına ve seçtiği teminat miktarına göre değişir.

Bütçenizi zorlamayacak en yüksek miktardaki prim ödemesi risklere karşı sizi koruyacak teminatların daha yüksek olmasını sağlayacaktır.

2- Birikimli Hayat Sigortası :

Vakıf yatırım sigortası insanlara aktif çalışma dönemleri bittikten sonra ekonomik güvenceye sahip olabilmelerine destek sağlayacak bir yatırım planıdır. Sosyal güvenlik kurumlarına bağlı olarak çalışanların çalışma dönemleri içinde ödedikleri primler aktif çalışma hayatlarını bitirdikten sonra ihtiyaç duyacakları gelir için yeterli olamamaktadır.vakıf yatırım bu noktada ek bir gelir sağlayarak sigortalının yaşam standardını korumasını sağlar.

18 ile 60 yaşları arasındaki sağlıklı herkes vakıf yatırım sigortasına sahip olabilir. Sigorta süresi 10 yıl ile 30 yıl arasında seçilebilir. Yaş ile sigorta süresi toplamı 70’i geçmeyecek şekilde sigorta sürenizi belirleyebilirsiniz. Çocuğunuzu menfaattar olarak gösterip poliçeden yararlanmasını sağlayabilir ya da 18 yaşını doldurduğunda poliçenizi çocuğunuza devredebilirsiniz. Ya da herhangi bir yakınınızı menfaattar olarak gösterebilirsiniz.

Türk lirası üzerinden belirlediğiniz priminizi aylık, üç aylık, altı aylık,yıllık taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)