İkinci Görüş Sigortası

İkinci Görüş Sigortası

Hastasınız bir doktora veya hastaneye gittiniz. Konulan teşhisi doğrulamak ve teşhisten emin olduktan sonra tedavi veya ameliyat olmak istiyorsunuz. Ancak sağlık sigortanız veya SGK bunun ücretini ödemeyecektir.

ikinci-gorus-sigortasi

Peki ne yapmak gerek?

İkinci bir görüşe ihtiyacınız var ama özel veya sosyal sağlık sigortanız bedelini ödemeyecek. Bu durumda Second Opinion sigortası devreye girerek ilk görüşün doğruluğunu ve yerindeliğini teyid etmek için sizi başka bir uzmanın da teşhis ve tedavi yöntemi konusunda görüşünü almak için gerekli bedeli öder.

İkinci görüş sigortası böylelikle en değerli varlığımız sağlık konusunda farklı ulusal veya uluslar arası tıp otoritelerinden görüş alınmasını temin eden bir sağlık destek programı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Örnek olarak: Tahlil sonuçlarınız yurtdışındaki ünlü bir tıp merkezine gönderilir, orada buluna doktorlar hastalık ve tedavisi için önerilerde bulunabilir…

İkinci görüş sigortası için daha ayrıntılı bilgi için bilgi müracaat adresi : https://sigorta.hukuki.net

 

Etiketler: , , , , , , ,

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)